سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران
معاونت آمار و اطلاعات
برای ورود به این فرم نیاز به کلمه عبور می باشد ، لطفا کلمه عبور را در قسمت پایین وارد نمایید و سپس روی دکمه تایید کلیک نمایید :
پرسشنامه ارتقا نظام آماری - مدیران و معاونین مرکز آمار ایران

همکار گرامی مرکز آمار ایران

در شرایط حاضر که مرکز آمار ایران فعالیت‌های مؤثر و مثبتی را در راستای ارتقاء نظام آماری کشور آغاز نموده است و موقعیت خود را به‌عنوان یگانه مرجع نظام آماری در فرآیند برنامه‌ریزی کشور تثبیت می‌نماید، به نظر می‌رسد ایجاد تغییرات جدی در ساختار مدیریت آماری کشور بخصوص در سطوح استانی نقش مؤثری در تقویت این جایگاه داشته باشد. این امر ما را بر آن داشت تا با پیشنهاد طرح پژوهشی «بررسی و ارائه راهکارهای ساماندهی و  ارتقاء جایگاه معاونت‌های آمار و اطلاعات استان‏‏‌ها» ضمن اخذ نظرات صاحب‌‌نظران، نخبگان، متولیان و دست‌اندرکاران امور آماری کشور لزوم ایجاد تغییرات در مدیریت آمار و اطلاعات استانی را یادآور شویم.

با تصویب طرح فوق به‌عنوان یکی از طرح‌های پژوهشی سال 1399 مرکز آمار ایران، مطالعات اولیه آغازشده و اکنون در مرحله‌ی نظرسنجی و جمع‏‌بندی نظرات همکاران هستیم. ازاین‌رو از شما فرهیخته‏ گرامی دعوت می‌شود با پاسخگویی دقیق به سؤالات  پرسشنامه‏ پیش رو که در بخش‏‌های  شناسایی ساختار، شرح وظایف، قوانین آماری و سایر موضوعات تأثیرگذار در مدیریت آمار استان تنظیم گردیده است، ما را در شناسایی نقاط ضعف و قوت نظام آماري موجود كشور همراهی نموده و با پاسخ به سؤالات مطروحه در اين نظرسنجي يافته‌هاي اين طرح مطالعاتي را پربار گردانید.

پيشاپيش از صرف وقت و مشاركت مجدانه و عالمانه شما در اين نظرسنجي سپاسگزاریم. امید است با همراهی هم، گامی هرچند کوچک در ارتقاء نظام آماری کشور برداریم.

کد رهگیری :
کلمه عبور :
تصویر امنیتی :
عبارت مشاهده شده در تصویر را وارد نمایید :
ابتدا شما باید یک کلمه عبور برای تکمیل فرم اطلاعاتی انتخاب نمایید. این کلمه عبور و کد رهگیری که پس تکمیل و ارسال اطلاعات در اختیار شما قرار خواهد گرفت، برای ویرایش و پیگیری ارجاعات فرم ارسالی شما مورد نیاز خواهد بود لذا در حفظ آن کوشا باشید.
کلمه عبور :
تکرار کلمه عبور :
تصویر امنیتی :
بازگشت این اطلاعات قابل ویرایش نیستند
اگر اطلاعات در گردش کار قرار گرفته باشند یا تایید نهایی شده باشند قابل ویرایش نخواهد بود.
روند ارجاعات اطلاعات وارد شده توسط شما عبارتست از :
این فرم توسط نرم افزار ساوانا ایجاد شده است.
©2019 Favana, Co. Savana Version 5.2.13
کد رهگیری اطلاعات وارد شده در فرم عبارت است از :
 
لطفا این کد رهگیری را ذخیره نمایید.این کد رهگیری نشاندهنده اطلاعات ثبت شده شما بوده و برای ویرایش اطلاعات به آن نیاز خواهید داشت