سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران
معاونت آمار و اطلاعات
برای ورود به این فرم نیاز به کلمه عبور می باشد ، لطفا کلمه عبور را در قسمت پایین وارد نمایید و سپس روی دکمه تایید کلیک نمایید :
پرسشنامه ارتقا نظام آماری استان های کشور - دستگاه های اجرائی 1399

فرهیخته گرامی

همانطور که مستحضر هستید؛ با توجه به نقش اساسی آمار و اطلاعات در توسعه پایدار کشور و ضرورت وجود آمارهای صحیح، دقیق و بهنگام در سیاست گذاری، برنامه ریزی و تصمیم گیری های مدیریتی؛ طی سالهای اخیر بازنگری در "نظام آماری کشور" مورد توجه متولیان امور آماری قرار گرفته و گام‏‌های موثر و مثبتی در مسیر ارتقاء نظام آماری کشور برداشته شده است که از جمله این اقدامات می‌توان به تدوین "سند برنامه ی ملی توسعه آمار کشور" با رویکرد نهادسازیِ تحول بنیادین در نظام ملی آمار ایران و اقدامات اولیه در خصوص  استقرار نظام جامع ثبت هاي آماري ايران ( ايران استارز) اشاره نمود.

پرسشنامه ی پیش رو نیز که با هدف اخذ نظرات نخبگان، متولیان، صاحب‌‌نظران، و دست اندکاران امور اجرایی در خصوص ضرورت بازنگری در نظام آماری کشور تهیه و تنظیم گردیده است؛ در راستای ارتقاء نظام آماری در سطح استان و در قالب طرح پژوهشی "بررسی و ارائه راهکارهای ساماندهی و  ارتقاء نظام آماری استان ها ی کشور" تنظیم گردیده است.

از این رو از شما فرهیخته‏ گرامی دعوت می شود با پاسخگویی دقیق به سوالات  پرسشنامه‏ پیش رو ما را در شناسایی نقاط ضعف و قوت نظام آماري موجود استان و كشور همراهی نموده و با پاسخ به سؤالات مطرح شده در اين نظرسنجي يافته‌هاي اين طرح مطالعاتي را پربار گردانید.

پيشاپيش از صرف وقت و مشاركت مجدانه و عالمانه شما در اين نظرسنجي سپاسگزاریم. امید است با همراهی هم، گامی هرچند کوچک در ارتقاء نظام آماری کشور برداریم.

 

با احترام - معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان

 

کد رهگیری :
کلمه عبور :
تصویر امنیتی :
عبارت مشاهده شده در تصویر را وارد نمایید :
ابتدا شما باید یک کلمه عبور برای تکمیل فرم اطلاعاتی انتخاب نمایید. این کلمه عبور و کد رهگیری که پس تکمیل و ارسال اطلاعات در اختیار شما قرار خواهد گرفت، برای ویرایش و پیگیری ارجاعات فرم ارسالی شما مورد نیاز خواهد بود لذا در حفظ آن کوشا باشید.
کلمه عبور :
تکرار کلمه عبور :
تصویر امنیتی :
بازگشت این اطلاعات قابل ویرایش نیستند
اگر اطلاعات در گردش کار قرار گرفته باشند یا تایید نهایی شده باشند قابل ویرایش نخواهد بود.
روند ارجاعات اطلاعات وارد شده توسط شما عبارتست از :
این فرم توسط نرم افزار ساوانا ایجاد شده است.
©2019 Favana, Co. Savana Version 5.2.13
کد رهگیری اطلاعات وارد شده در فرم عبارت است از :
 
لطفا این کد رهگیری را ذخیره نمایید.این کد رهگیری نشاندهنده اطلاعات ثبت شده شما بوده و برای ویرایش اطلاعات به آن نیاز خواهید داشت